• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
050-677-00-37

Пн–Пт 09:00–18:00

Сб 09:00–16:00, Вс выходной

Буд. база

ВИСОКА ЯКІСТЬ
Якість будівельних матеріалів – основний фактор, що впливає на економічність та рентабельність об'єкта будівництва, що забезпечує його надійність та довговічність.

Ми використовуємо лише перевірені будівельні матеріали, надійність яких підтверджена сертифікатами якості виробника.
ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ:
Для того щоб виконувати будівельні роботи на високому рівні, необхідно постійно робити все відповідно до сучасних норм та правил у даному напрямку. Наші фахівці допоможуть підібрати Вам найвигідніші та найкращі будівельні матеріали, а також виконати прорахунок замовлення відповідно до Вашого запиту. Все це дає змогу заощадити Ваш час та витрати.

Для отримання консультації або прорахунку Вашого замовлення звертайтесь за телефоном
ШВИДКА ДОСТАВКА
Ви можете забрати Ваше замовлення з нашого складу у зручний для Вас час.

Ми також надаємо адресну доставку Вашого замовлення по Києву та області. Вартість доставки розраховується індивідуально для кожного замовлення.

Для отримання більш детальної інформації щодо доставки, звертайтесь за телефоном
ОБМЕНТ І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРА
Ви можете обміняти або повернути придбані матеріали протягом 14 днів від дати покупки. Обмін та повернення товару здійснюється згідно із Законом України «Про захист прав споживачів». Поверненню підлягають матеріали, які не використовувалися Вами, мають товарний вигляд, упаковку, пломби, ярлики. Також для здійснення повернення Товару необхідно надати документ, що підтверджує оплату.Для отримання більш детальної інформації щодо оформлення обміну/повернення звертайтесь за телефоном +38 (050) 677 00 37
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно